Restauracja Zapiecek

Aktualny czas

Pogoda

Powitanie

Restauracja Zapiecek położona jest w Suchaczu, malowniczej wsi nad Zalewem Wiślanym - GPS: N 54°17'03.2" E 19°26'13.4". Lokal urządzony został na bazie starej piekarni. W nowoczesnym obecnie wnętrzu pozostawiono oryginalny piec, nadający restauracji niepowtarzalny klimat. Tu można dobrze i tanio zjeść, a także przenocować w dostępnych pokojach gościnnych. W pobliżu jest sporo ciekawych tras do spacerów. Teren jest przyjazny dla każdej grupy wiekowej. Warto korzystać z uroków Suchacza, skąd z wielu jego wzgórz rozciągają się wspaniałe widoki na Zalew Wiślany i Wysoczyznę Elbląską. Restauracja posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na słynnym Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Zapraszam! Małgorzata Madeja

 

 

Witamy na stronie restauracji Zapiecek w Suchaczu. Zapraszamy na dobre i tanie jadło oraz korzystania z noclegów.

Wesołych Świąt!

Znalezione obrazy dla zapytania wesołych świąt życzenia

Gołąbki

Obraz może zawierać: jedzenie

 

 

Gołąbki to danie także bardzo polskie. Bywają czesto na naszych stołach. Przepisów jest pełno, ale podobnie jak w przsypadku bigosu, wychadzą zawsze inaczej i smakują znakomicie. 

 

 

 

Warsztaty

Warsztaty

Od kilku już lat restauracja "Zapiecek" prowadzi warsztaty piekarskie i serownicze. Przyjeżdżają na nie dzieci  i młodzież z elbląskich szkół i przedszkoli, a także grupy zorganizowane z pobliskiego Kaliningradu (Federacja Rosyjska). Zajęcia cieszą się dużą popularnością także wśród dorosłych, dla których organizowane są one w odrębnych grupach wiekowych. Szczegółowych informacji na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu 602 186 125.

 

Zachęcamy! 

Fit desery

Fit desery

Klub Aktywnej Młodzieży, działający przy Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza młodzież w wieku 14-19 lat do kuchni Hotelu Elbląg na bezpłatne warsztaty kulinarne. Warsztaty już 22 i 23 listopada o godz. 14.00 Liczba miejsc jest ograniczona! 
Czy deser może być zdrowy i niskokaloryczny? Oczywiście, że tak! Jeśli lubisz słodkości a chcesz być fit i szukasz pomysłów na zdrowe i szybkie desery, po których skosztowaniu nie będą męczyć cię wyrzuty sumienia weź udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w Hotelu Elbląg pod okiem zawodowych kucharzy oraz dietetyka. Gwarantujemy świetną zabawę i naukę podczas wspólnego kucharzenia. Warsztaty odbędą się 22 i 23 listopada o godz. 14.00. Na zgłoszenia czekamy do 21 listopada (środa) do godz. 15.00. Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. 55 6112077 lub e-mail: urszula.olejniczak@swiatowid.elblag.pl Warsztaty odbędą się w Hotelu Elbląg przy ul. Stary Rynek 54-59 w Elblągu, w ramach projektu „Klub Aktywnej Młodzieży" realizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne "Viva Art" i CSE "Światowid" w Elblągu. Dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Danie proste, ale smakowite

Obraz może zawierać: jedzenie

Zapiecek

Naleśniki na słodko

Na takie naleśniki skusi się chyba każdy. Najlepsze są te na słodko. Po prostu pychota! 

 

Obraz może zawierać: jedzenie

Wygenerowano w sekund: 0.01
1,909,424 unikalne wizyty